Укравтодор заперечує ухилення від тендерних процедур під час ремонту доріг у Тернопільській області

6 травня 2019, 12:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укравтодор заявляє, що начальник відділу контролю та документального забезпечення Богдан Юлик не мав відношення до схеми з уникнення тендерних процедур на ремонт семи доріг в Тернопільській області.

Юлик раніше керував службою автомобільних доріг в Тернопільській області. Наші гроші повідомляли, що в 2018 році в регіоні розділили сім доріг на понад 170 ділянок по 40 м для обходу тендерної процедури. Всі договори на ремонт уклали з маловідомою компанією БМБуд. За інформацією журналістів, вона пов'язана з Юліком. Загальна вартість ремонту ділянок становила 26,8 млн грн.

Відео дня

"Служба автомобільних доріг України в Тернопільській області не є балансоутримувачем та розпорядником коштів на місцеві дороги. Відповідно, служба та її керівник не мали правових підстав для внесення будь-яких змін в документи, що стосуються доріг місцевого значення. Цей факт підтвердили перевірки Західного офісу Держаудитслужби і аудит Рахункової палати", - заявили Інтерфакс-Україна в прес-службі Укравтодору.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сказав агентству, що буде чекати реакції Національного антикорупційного бюро.

Він наголосив, що вимагав звільнення Юлика: "Як ви пам'ятаєте, коли мав місце факт поділу цієї дороги на шматки, щоб обійти ProZorro, я публічно виступив проти такого підходу і вимагав звільнення Юлика".

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов повідомив 4 травня, що 24 квітня в.о. глави Укравтодору Славомір Новак запропонував Кабінету Міністрів призначити Юлика своїм першим заступником. Нефьодов додав, що 25 квітня Новак уповноважив Юлика візувати всі проекти нормативних актів Укравтодору, координувати всю роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи, які можна делегувати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X