В.о. глави Укравтодору запропонував призначити своїм заступником чиновника, причетного до схеми з обходу тендера на ремонт траси - Нефьодов

6 травня 2019, 09:07

24 квітня в.о. глави Укравтодору Славомір Новак запропонував Кабінету Міністрів призначити своїм першим заступником Богдана Юлика, який причетний до схеми з обходу тендера на ремонт дороги.

Про це повідомив в Facebook перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Юлик раніше керував службою автомобільних доріг в Тернопільській області. Наші гроші повідомляли, що в 2018 році в регіоні розділили сім доріг на 177 ділянок по 40 м для обходу тендерної процедури. Всі договори на ремонт уклали з маловідомою компанією БМБуд. За інформацією журналістів, вона пов'язана з Юликом. Загальна вартість ремонту ділянок склала 26,8 млн грн. У службі автомобільних доріг тоді заявили, що дороги перебувають на балансі Тернопільської обладміністрації і саме вона відповідальна за те, що дороги розбили на ділянки, а автодор тільки укладав договори.

Відео дня

"24 квітня керівник Автодору Славомир Новак запропонував призначити героя своїм першим заступником. Кабмін дебатував питання і вирішив все-таки хоча б перевірити факти (може, наговорюють на людину, може, я помиляюся). 25 квітня Новак просто уповноважив пана Юлика візувати всі проекти нормативних актів Автодору, координувати всю роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи (які можна делегувати). Схоже, у нас тепер новий керівник Автодору?! " - зазначив Нефьрдов.

У коментарях він додав, що Кабмін, напевно, не призначить Юлика першим заступником Новака.

Показати ще новини
Радіо НВ
X