Інвестори негативно відреагували на перші призначення Зеленського — глава Dragon Capital

22 травня 2019, 17:10

Іноземні інвестори поки не бачать, хто в адміністрації Зеленського відповідатиме за роботу з бізнесом

Інвестори негативно відреагували на перші призначення президента Володимира Зеленського, заявив президент Європейської бізнес асоціації, голова інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала. Про це повідомляє Інтерфакс-Україн .

Відео дня

«На жаль, інвестори - по реакціях на єврооблігації і на українську гривню - відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна», - сказав він на форумі «Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства», організованому Реанімаційним пакетом реформ у Києві 22 травня.

«Ми дуже сподіваємося, що глава Адміністрації президента направить свої зусилля у правильне русло. Але є певний скепсис щодо і його трек-рекорду, і його близькості до одного з олігархів у країні», - додав Фіала.

Він звернув увагу на те, що раніше озвучені Зеленським імена радників з економічних реформ, а саме екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і екс-глави Мінфіну Олександра Данилюка, не фігурують серед перших призначень.

За словами Фіали, він поки не бачить, хто у Адміністрації президента буде відповідати за роботу з бізнесом або за економічну політику.

Раніше іноземні інвестори розповіли, чого чекають від президента Зеленського.

Томаш Фіала - генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital і власник медіахолдингу Медіа-ДК, куди входять журнал, сайт і радіо НВ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X