"Дефолт - не компроміс". Зеленський на зустрічі з банкірами заявив про важливість макроекономічної стабільності

15 травня 2019, 09:25

Новообраний президент Володимир Зеленський вважає пріоритетом забезпечення макроекономічної стабільності.

Про це він заявив 14 травня на зустрічі з керівниками провідних іноземних банків в Україні, а також представниками Незалежної асоціації банків, повідомляється на сторінці команди Зеленського в Facebook.

Відео дня

"Володимир запевнив, що як президент буде гарантом кожному великому інвестору, який прийде в Україну. Також підкреслив, що вважає пріоритетним забезпечення макроекономічної стабільності через незалежність НБУ, співпрацю з МВФ і дотримання виваженої політики у сфері публічних фінансів.", - йдеться в повідомленні.

Зеленський погодився з думкою банківського співтовариства, що для забезпечення економічного зростання і залучення іноземних інвестицій потрібна судова реформа і забезпечення захисту прав інвесторів і кредиторів. Новообраний президент заявив, що підтримує реформу корпоративного управління в державних банках.

Він висловив надію, що ставки по кредитах і для бізнесу, і для населення будуть знижуватися.

"Зменшення ставок за кредитами стане поштовхом до економічного зростання. Бо наразі люди налякані й не довіряють банкам, - сказав Зеленський.

За інформацією Інтерфакс-Україна, в ході зустрічі новообраний президент заявив про необхідність шукати компроміс з Міжнародним валютним фондом.

"Дефолт - не компроміс, треба шукати компроміс з МВФ", - процитував Зеленського співрозмовник агентства.

Показати ще новини
Радіо НВ
X