Голобородько МВФ посилав, але так не буде. Ніхто не збирається сваритися - Зеленський

19 березня 2019, 09:11

Шоумен Володимир Зеленський в разі своєї перемоги на президентських виборах має намір продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Про це він сказав на зустрічі з провідними бізнес-асоціаціями в Києві в понеділок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На зустрічі були присутні керівники Європейської бізнес асоціації, Американської торговельної палати та Спілки українських підприємців.

"Ми зустрічалися з представниками Світового банку, МВФ. Всі вони, звичайно, бояться, що, не дай бог, ми посваримося з МВФ. Ми всіх заспокоїли. Ніхто не збирається сваритися. Звичайно ж, ми хочемо продовжувати співпрацювати з МВФ", - зазначив він.

Відео дня

Зеленський додав, що його команда хоче швидше виплатити борги перед Фондом, але готова працювати з МВФ "скільки потрібно".

"Що стосується якихось різких речей щодо західних партнерів, то ми розуміємо, що і так все на волосині", - наголосив він.

Зеленський також прокоментував те, що зіграний ним в серіалі "Слуга народу" президент Василь Голобородько виступав за розрив відносин з МВФ: "Там Голобородько, правда, МВФ посилав, але так не буде. Так що не в усьому збігаються [позиції]".

Він додав, що ставлення до олігархів у серіального героя і у нього особисто збігаються.

Зеленський заявив, що в разі його перемоги на президентських виборах буде робити все необхідне, щоб Україна продовжила обслуговувати держборг і повертати його, інакше відбудеться відтік інвесторів і постраждає імідж країни.

"Якщо ти взяв гроші, ти повинен повернути", - сказав він.

Шоумен підкреслив, що підтримує введення податку на виведений капітал, пропонує провести податкову амністію зі ставками від 5% для малого і середнього бізнесу до 8-10% для великого, а також зменшити тиск Служби безпеки на бізнес. Зеленський стверджує, що він з партнерами постраждав від дій СБУ, яка закрила один з продуктів, "вбивши" компанію з інвестицією в $1,8 млн.

Кандидат в президенти додав, що підтримує зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, так як країні потрібні інвестиції. Він виступає за створення тимчасових преференцій українським підприємцям терміном від року до декількох років.

"Але це питання переговорів з суспільством: як правильно зробити, в якій послідовності", - сказав Зеленський.

Він також пообіцяв, що представить ключову п'ятірку своєї команди після виходу до другого туру президентських виборів.

Показати ще новини
Радіо NV
X