Xiaomi залучила експерта для оцінки заяв міноборони Литви про небезпеку китайських смартфонів

27 вересня 2021, 16:52

Китайський виробник смартфонів Xiaomi залучив стороннього експерта для оцінки заяв литовської влади про небезпеку китайських смартфонів.

Китайський виробник смартфонів Xiaomi заявив, що привертає стороннього експерта для оцінки заяв Міноборони Литви про те, що його смартфони цензурують деяку інформацію, передає Reuters.

Відео дня

«Поки ми оскаржуємо характеристику певних висновків, ми залучаємо незалежного стороннього експерта для оцінки питань, піднятих у звіті», - заявили в компанії.

Таким чином в Xiaomi відреагували на заклик Міноборони Литви викинути китайські смартфони через нібито вбудованих в них можливостей стеження і цензури.

У Xiaomi не уточнили, яку саме сторонню організацію компанія залучила для проведення оцінки. Представник компанії заявив Reuters, що це організація, що базується в Європі.

У відповідь на звинувачення в цензурі в Xiaomi заявили, що використовують рекламне програмне забезпечення для захисту користувачів від деяких видів контенту, на кшталт порнографії або посилань, що ображають місцевих користувачів. У компанії назвали таку практику стандартної для індустрії.

Також в Xiaomi заявили, у питаннях конфіденційності даних, компанія відповідає стандартам управління інформаційною безпекою ISO / IEC 27001 та системі управління конфіденційною інформацією ISO / IEC 27701 - двом структурам для дотримання європейського GDPR.

Раніше повідомлялося, що влада США роздумують над включенням в чорний список Міністерства торгівлі колишнього суб-бренду Huawei - Honor.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X