Україна стала ще ближче до 4G

23 травня 2017, 14:01
Телеком-регулятор запропонував кілька необхідних змін до законодавства, необхідних для запровадження четвертого покоління мобільного зв’язку

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) схвалила два рішення, які відкриють шлях до запуску 4G у діапазоні 1800 МГц. Про це сьогодні повідомила прес-служба відомства.

Відео дня

Регулятор прийняв за основу зміни до урядової постанови про видачу ліцензій у діапазоні 1800 МГц. З урахуванням рентної плати у цій смузі (23 тис. грн. за один мегагерц) початкова вартість ліцензії на 10 МГц (2х5 МГц) на майбутньому тендері становитиме приблизно 265 млн грн.

Іншим своїм рішенням телеком-регулятор запропонував внести зміни у план використання радіочастот, дозволивши запуск 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц. Оскільки зараз у кожному визначеному спектрі українське законодавство дозволяє використання лише конкретної радіотехнології.

Після сьогоднішнього засідання НКРЗІ надасть свої пропозиції зацікавленим державним органам для погодження. Раніше регулятор заявив про свої наміри провести тендер на радіочастоти 4G до кінця 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X