Єдиноріг у вигнанні. Білоруський стартап PandaDoc отримав оцінку в $1 млрд

27 вересня 2021, 13:21

Білоруський стартап PandaDoc з офісом в Києві отримав оцінку в $1 млрд за підсумками інвестиційного раунду С. Гроші хочуть витратити на масштабування.

Оцінка білоруського стартапу PandaDoc, який дозволяє користувачам створювати, ділитися і підписувати документи онлайн, досягла $1 млрд капіталізації після закриття раунду C, пише Forbes Україна.

Відео дня

За підрахунками видання, сума інвестицій склала до $100 млн. Компанія планує використовувати інвестиції, щоб збільшити темпи зростання вдвічі. Зокрема, PandaDoc планує вихід на інші ринки.

Для цього стартап почав переводити свої сервіси на європейські мови і планує запустити перший сет до кінця року. Про які саме мови йдеться, в компанії не уточнюють.

Також компанія планує розширити функціонал. Якщо раніше стартап займався лише sales документами, але під час карантину підписувати документи онлайн почали і компанії з інших галузей.

Раунд С очолили канадський венчурний фонд OMERS Growth Equity і американський G Squared. Також у раунді взяли участь Altos Ventures, Rembrandt Venture Partners, One Peak Partners і венчурний фонд Microsoft — M12.

Нагадаємо, що у вересні минулого року четверо працівників PandaDoc в Мінську виявилися затримані. У компанії це називали помстою одному із засновників фірми Микиті Мікадо, який підтримував опозиційні протести проти Олександра Лукаша.

Після конфлікту з білоруською владою і затримання чотирьох співробітників білоруська IT-компанія PandaDoc відкрила офіс в Україні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X