Microsoft вкладе $1 млрд в будівництво дата-центрів в Греції

5 жовтня 2020, 17:05

Microsoft планує побудувати в Греції три дата-центри. В уряді країни сподіваються, що це допоможе врятувати економіку країни від кризи, викликаного пандемією.

Компанія Microsoft оголосила про плани побудувати три центри обробки даних неподалік від Афін, в Греції. Про це з посиланням на агентство АР пише Washington Post .

Відзначається, що це забезпечить вкрай необхідні інвестиції в розмірі до $1 млрд в економіку Греції, яка постраждала від пандемії.

Відео дня

Про угоду представники Microsoft і прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс оголосили після дев'яти місяців конфіденційних переговорів щодо угоди. Також домовленість між грецьким урядом і американським техно-гігантом передбачає програми навчання цифровим навичкам для близько 100 тис державних і приватних працівників, а також викладачів і студентів.

«Ці значні інвестиції є відображенням нашої впевненості в грецькій економіці, в грецькому народі і грецькому уряді», - сказав президент Microsoft Бред Сміт.

Відзначається, що недавно Греція вийшла з багаторічного фінансової кризи, але економіка країни сильно постраждала від пандемії коронавируса. Зокрема, пандемія COVID-19 оголила сильну залежність країни від туризму. У той же час, чинний уряд країни заявляє, що хоче змінити баланс грецької економіки під час її відновлення за рахунок розвитку енергетичного, технологічного та оборонного сектора.

«Створення дата-центрів підвищує привабливість країни для інвестицій ... У Греції є сонце, і тепер вона отримує хмара», - зазначив прем'єр-міністр Греції.

У компанії відзначили, що графік розвитку дата-центрів в Греції все ще розробляється, але додали, що в інших країнах процес зазвичай займає близько двох років.

В даний час у Microsoft є центри обробки даних в 26 країнах, в тому числі сім в Європейському Союзі.

Нагадаємо, що Україна і Microsoft домовилися про розвиток хмарних технологій на $ 500 млн. Мова про будівництво дата центрів поки не йде.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X