Кожен п'ятий смартфон у світі є підробкою

30 березня 2017, 14:24
За даними дослідження організації економічного співробітництва і розвитку (OECD) з торгівлі контрафактними і підробленими пристроями, кожен п'ятий реалізований у світі смартфон є підробкою, пише видання 4pda

OECD зазначає, що серед фальшивої продукції часто зустрічаються зарядні пристрої, карти пам'яті та адаптери, ноутбуки, планшети, пульти управління і багато іншого. Основним джерелом підробленої техніки вважається Китай.

Відео дня

За даними експертів, найбільші фінансові втрати від виробників фальшивок зазнали Сполучені Штати Америки.

У звіті також відзначається, що контрафактні товари становлять загрозу не тільки для безпеки особистих даних, але і здоров'ю користувачів. До всього іншого, реалізація підробленої техніки не кращим чином позначається на доходах компаній і репутації брендів. Згідно з опублікованими даними, за 2013 рік на підроблені пристрою довелося близько 6,5% від усієї світової торгівлі. Ця цифра перевищила показник підробленої техніки, зафіксований у 2016 році - 2,5%.

Статистика така: близько 43% вилученої підробленої продукції порушили права інтелектуальної власності американських виробників. За ними розташувалися фінські фірми - близько 25%, а третє місце дісталося японським виробникам - 12%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X