Поки у конкурента проблеми. Instagram запустив власний аналог TikTok

5 серпня 2020, 20:46

Instagram запустив аналог TikTok в США на тлі проблем китайського відеосервісу на американському ринку.

Компанія Facebook 5 серпня запустила власний аналог TikTok всередині програми Instagram. Про це повідомляється в блозі соцмережі.

Відеосервіс під назвою Reels став доступний користувачам в США і ще 50 інших країнах, проте в яких саме - не вказується. Може йтися лише про тих країнах, де Facebook володіє правами на використання музики. Користувачі з країн, в яких музика в Instagram недоступна зможуть тільки дивитися ролики, але не зможуть їх створювати.

Відео дня

У Reels користувачі зможуть створити 15-секундне відео з застосуванням різних візуальних ефектів, об'єднувати раніше створені відеозапису і створювати відео за допомогою зворотного відліку. Ролики можна публікувати в стрічці Instagram і в сторіз.

Facebook запустив аналог TikTok на тлі загроз блокування китайського сервісу в США і можливого придбання американського бізнесу TikTok компанією Microsoft.

Як зазначає Reuters , запуск Reels загострює запеклу конкуренцію між Facebook і TikTok, кожна з яких бореться на увагу американських підлітків.

Компанія тестувала сервіс Reels в Бразилії з листопада минулого року. У червні цього року сервіс також заробив у Франції і Німеччині. Про плани глобального запуску Reels ЗМІ повідомили в середині липня 2020 року. Пізніше The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела писала, що Instagram пропонував популярним блогерам TikTok «сотні тисяч доларів» за перехід в Reels.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X