На тлі можливого блокування в США. Facebook готується запустити аналог TikTok найближчим часом — NBC

17 липня 2020, 11:06

На тлі можливо й блокування TikTok владою США, компанія Facebook готується запустити аналог китайського сервісу в 50 країнах.

Компанія Facebook може запустити свій аналог TikTok сервіс Instagram Reels в найближчі кілька тижнів в США і ще 50 країнах. Про це пише NBC з посиланням на джерела, які не уповноважені робити публічні заяви.

Відео дня

Повідомляється, що користувачі зможуть отримувати доступ до Reels через новий значок в нижній частині екрана в Instagram і публікувати ролики в основний стрічці Instagram. Серед запланованих країн для запуску сервісу в NBC називають крім США також Британію, Японію і Мексику.

Сервіс Instagram Reels вже працює в Бразилії з листопада минулого року. Як і TikTok він дозволяє користувачам створювати і обмінюватися 15-секундними відеокліпами з музикою.

Місяцем раніше сервіс також запустився у Франції і Німеччині. Тижнем раніше Reels запустився в Індії. Це сталося після того, як в кінці червня Індія заблокувала TikTok і ще ряд китайських додатків.

Глобальний запуск Reels може статися на тлі збільшеного уваги Вашингтона до китайських сервісів — на початку липня державний секретар США Майк Помпео попередив про можливість заборони TikTok і ще цілого ряду китайських програм.

Нагадаємо, що рішення про можливе блокування TikTok в США планують прийняти «найближчими тижнями».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X