Hewlett Packard Enterprise закрила представництво в Україні

12 квітня 2019, 18:34

Hewlett Packard Enterprise буде працювати в Україні через посередника

Hewlett Packard Enterprise закрила представництво в Україні. Тепер компанія буде надавати послуги не безпосередньо, а через посередника - компанію Sophela, яка стала ексклюзивним представником HPE в Україні. Про це повідомляє AIN.

Відео дня

HPE пішла на такий крок з "метою оптимізації витрат в сучасних ринкових умовах", і це "ніяк не вплинуло на надання послуг і співробітництво з партнерами і замовниками компанії", - відзначили в HPE.

Як повідомили в прес-службі Sophela, в представництві Hewlett Packard Enterprise в Києві працювало 80 чоловік. Всі вони в повному складі перейшли в штат Sophela і продовжили роботу на колишніх позиціях. Офіс також залишився в тому ж приміщенні - команда нікуди не переїжджала. Тобто по суті штатних співробітників HPE просто перевели на аутстафінг.

Sophela - філія ALSO холдингу, компанії, що оперує в 15 європейських країнах. Компанія пропонує різні категорії ІКТ-продуктів для обладнання, програмного забезпечення та інформаційних технологій, а також надає послуги в логістичній, фінансовій, ІТ, і цифровій сферах. Відзначається, що Sophela не вестиме продажу продуктів HPE на українському ринку безпосередньо - вони будуть здійснюватися по вже існуючих каналах продажів: через двох офіційних дистриб'юторів, ERC і МТІ, і партнерів.

Як повідомлялося, в кінці 2017 року представництво в Україні закрила компанія Intel.

Показати ще новини
Радіо НВ
X