Google і Bing оголосили війну інтернет-піратам

20 лютого 2017, 16:54
Два IT-гіганта домовилися про вилучення підозрілих сайтів із пошукової видачі на території Великобританії

Пошукові сайти Google та Bing, яким володіє Microsoft, узгодили свої дії в боротьбі з інтернет-піратами. Обидві компанії підписали угоду, відповідно до якої інтернет-ресурси з підозрілою репутацією будуть вилучені з перших сторінок пошукової видачі. Нововведення для користувачів з Великобританії стало підсумком багаторічного тиску на Google та Bing з боку кіностудій і студій звукозапису, зазначило видання The Guardian.

Відео дня

Назви піратських сайтів також мають зникнути з функції автозаповнення на обидвох пошукових сайтах. У відповідь на запити про музику, фільми чи спортивні трансляції обидва пошукових сайти будуть видавати контент від перевірених постачальників, повідомила Mirror.

"Ми хочемо гарантувати, що результати у верхній частині пошукових сторінок будуть справжніми", - підкреслив Едді Левітен, генеральний директор Альянсу інтелектуальної власності. Метт Хенкок, міністр цифрової економіки Великобританії, зазначив, що споживачам потрібно надати легкий доступ до легального контенту.

За даними Офісу інтелектуальної власності Великобританії, приблизно 15% або 6,7 млн британських інтернет-користувачів відвідують ресурси з неліцензійними фільмами, книгами, музикою та іншим контентом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X