Український GitLab купив компанію, яка допомагає розробникам підбирати рецензентів коду

3 червня 2021, 19:06

Український GitLab купив сервіс UnReview, який за допомогою машинного навчання допомагає розробникам в пошуку рецензентів коду.

Українська платформа для розробників GitLab оголосила про покупку інструменту на основі машинного навчання UnReview, пише TechCrunch. Суму угоди компанії не розкривають.

Інструмент UnReview допомагає командам розробників програмного забезпечення рекомендувати кращих рецензентів, коли розробники хочуть перевірити свій код. Відзначається, що GitLab прагне розширити можливості машинного навчання на своїй платформі і  планує інтегрувати UnReview в власний робочий процес.

Відео дня

Навіть з новою системою групи як і раніше збережуть повний контроль над тим, які рецензенти будуть призначені. У той же час інструмент автоматично Розставте потенційних рецензентів на основі того, хто, на думку системи, найкраще підходить для цього завдання.

«Наша основна мета в другій половині цього року при впровадженні UnReview - допомогти автоматизувати вибір рецензентів коду», - заявив старший директор GitLab з управління продуктами Девід Десанто.

Також він додав, що GitLab має досить великий досвід у придбанні компаній і їх інтеграції.

У минулому році GitLab запустив свої оригінальні компоненти перевірки коду. За словами технічного директора компанії Уейна Хабера, процес все ще виконувався вручну.

Нагадаємо, що в цьому році українські Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc. Також GitLab виявився в списку кращих роботодавців за версією Forbes.

UnReview - це просунута система рекомендацій, яка автоматично визначає, а потім пропонує відповідних рецензентів коду.

GitLab - веб-інструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, який представляє систему управління репозиторіями коду для Git з власної вики, системою стеження за вадами та іншими функціями.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X