Дві українські компанії потрапили в рейтинг кращих роботодавців США

14 травня 2021, 15:28

Українські Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc. Всього в список включили 429 компаній.

Українські компанії Grammarly і GitLab потрапили в список кращих роботодавців США за версією журналу Inc, на яке звернуло увагу AIN.UA.

Всього в список видання потрапили 429 зареєстрованих в США компаній. Серед інших, журнал відзначив роботодавців, які змогли організувати ефективну роботу співробітників в період пандемії і переходу на удаленку. У цей список потрапили компанії з 24 сфер, серед яких: IT, реклама і логістика.

Відео дня

Компанія Grammarly створює AI-сервіс перевірки правопису англійською. На сьогоднішній день у неї понад 400 співробітників в офісах у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

Компанія GitLab розробляє вебінструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, який представляє систему управління репозиторіями програмного коду для Git. У компанії 1300 співробітників і немає жодного фізичного офісу.

Також до рейтингу потрапила білоруська компанія PandaDoc, яка в восени минулого року заявила про відкриття офісу в Україні.

Раніше українські компанії GitLab і Allset потрапили в рейтинг кращих роботодавців США за версією Forbes. За минулий рік GitLab розгубив частину позицій, а ресторанний стартап Allset навпаки - зріс в рейтингу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X