Ericsson відкрив в Україні перший демо-центр 5G

1 червня 2021, 17:03

Шведська компанія Ericsson відкрила перший в Україні перший демо-центр 5G.

Компанія Ericsson запустила перший в Україні демонстраційний центр 5G, який розташований в офісі компанії в Києві. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Ericsson.

Центр є тестову лабораторію і демо-студію з новітнім обладнанням та розробками компанії. Там встановлені і повністю інтегровані основні елементи мереж 4G і 5G, розгорнута автономна виділена мережа 5G.

Відео дня

Працездатність мережі забезпечується в безперервному режимі, що дозволяє проводити тести в максимально стислі терміни, підтримувати більшість можливих сценаріїв і організовувати демонстрації з використанням даної системи.

Центр відкритий для наступних цілей:

  • Демонстрація сценаріїв використання виділеної технологічної мережі 5G, таких, як віддалена підтримка, моніторинг і контроль виробничого процесу за допомогою безперервного стрімінгу відео даних в форматі 360 в реальному часі між об'єктами;
  • Пілотування голосових сервісів критичних систем зв'язку (Mission Critical Push-to-Talk) і демонстрація роботи диспетчерського центру, що виконує контроль і управління системою екстреного зв'язку високого пріоритету;
  • Демонстрація технологічних особливостей роботи мереж 5-го покоління для мобільних операторів: мережеве сегментування, високошвидкісна передача даних, низькі затримки;
  • Створення платформи для пілотування нових розробок і продуктів за допомогою 5G модемів для високошвидкісної передачі даних.

Ericsson - шведська компанія, виробник телекомунікаційного устаткування. На обладнанні Ericsson розгорнуті 86 5G-мереж в 43 країнах світу, у компанії укладені комерційні угоди в області 5G зі 139 операторами. Компанія володіє повним комплексом технічних рішень для мереж 5G, а також експертизою їх впровадження та інтеграції.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X