Що буде з бізнесом у майбутньому

24 вересня 2018, 19:07

Як працюватиме бізнес найближчим часом і що треба робити зараз, щоб не прогавити момент

Світ стрімко змінюється. А разом з ним і наші споживчі уподобання. Наприклад, частка продажів товарів через інтернет у світі, за минулі п'ять років, зросла з 7% до 12%. Електромобілів – з 0,5% до 2,6%. Електронних сигарет – з нуля до 4%.

Відео дня

Де-факто – це криза для бізнесу. Утім, будь-яка криза – це час для нових можливостей для того, щоб знайти свою нішу. Про це йдеться у свіжому випуску економічного щотижневика Перша Шпальта.

Грандіозні зміни очікують світ найближчим часом. Безумовно, вони не оминуть і бізнес. На цьому, зокрема, наголошують провідні футурологи світу.

Штучний інтелект нарешті об'єднається з біологією і це дасть старт новим біонічним проектам. На думку футуролога Рея Курцвейла, величезну роль відіграватимуть нанотехнології: побудова маленьких форм під мікроскопом. «Ці технології буквально підірвуть бізнес і відкриють для нього неймовірні можливості», –.прогнозує Курцвейл.

Сучасні технології не тільки створюватимуть нові продукти. Вони змінять і методи просування товарів і послуг. «Маркетингові відділи будуть замінені big data, аналізом інформації та пропозицією того таргетованого продукту, який ви точно купите, з розумінням того, який у вас рівень життя, скільки у вас є заощаджень, на скільки ви витрачаєте гроші. Це буде автоматизований процес», – вважає Анатолій Амелін, директор Українського інституту майбутнього.

Фахівці стверджують, що у більшості категорій моделі вимагають постійного апгрейда. «Це потрібно прийняти як факт і перестати з цього приводу засмучуватися. Світ не буде таким, як 10 років тому, світ не буде таким, як 20 років тому. Але це не погано», – каже Андрій Федорів, засновник незалежного креативного агентства Fedoriv.

Світ змінюється набагато швидше, ніж раніше. Це очевидно. Тому, бізнесу варто бути готовим до максимальної турбулентності і швидкості рішень, щоб забезпечити стабільність і процвітання.

Сучасні технології відкривають не тільки нові ніші, але і змінюють політику компаній, яким вже сотні років. Більше – у сюжеті Першої Шпальти.

Крім того, дивіться репортаж про те, як готується бізнес до нової фінансової кризи, яку спрогнозував один з найбільших у світі банків – JР Morgan.

А блогер і діловий журналіст Денис Безлюдько на завершення розповідає про молодих та перспективних політиків, інвестиційний клімат і майбутні вибори, огляд з конференції Yalta European Strategy.

Програма Перша Шпальта виходить на каналі UA:Перший у партнерстві з журналом Новое Время.

Показати ще новини
Радіо НВ
X