Vodafone ввів нові тарифи для роумінгу

4 квітня 2018, 19:09

Один з найбільших мобільних операторів України Vodafone запустив нові роумінг-тарифи для абонентів передоплати, а також послугу безлімітного трафіку для Viber, WhatsApp і Skype.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Оновлені тарифи пропонують доступний мобільний інтернет і безлімітний меседжінг, а також меншу вартість розмов у роумінгу", - відзначили в Vodafone.

Відео дня

Вартість 15 хвилин розмов у роумінгу становитиме від 35 грн, в тому числі, в таких країнах, як Австрія, Великобританія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Канада, Норвегія, Нідерланди, ОАЕ, Польща, Португалія, РФ, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Франція, Чехія, Швеція, Фінляндія, Чорногорія, Естонія, Швейцарія і Японія.

Вказана вартість розмов включає в себе всі вхідні і вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна, телефонні номери абонентів інших операторів України, а також вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування.

Крім того, оператор пропонує пакет, що включає 100 МБ мобільного інтернету і безлімітний месседжінг протягом доби в Viber, WhatsApp і Skype за 40 грн.

Вартість відправки SMS або MMS в роумінгу на всі мережі - 15 грн за 15 повідомлень.

Відзначимо, що Vodafone за підсумками 2017 року збільшив прибуток на 76% у порівнянні з 2016 роком - до 2,2 млрд грн.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X