В Україні з'явилися два нових поштових оператори

3 жовтня 2018, 18:02

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, зареєструвала операторів поштового зв'язку Євро Укрпошта і Скай Логістика.

Таке рішення було прийнято на засіданні у вівторок, 2 жовтня, передає Інтерфакс-Україна .

Євро Укрпошта надає послуги прийому, обробки, перевезення та доставки поштових відправлень, виконує доручення користувачів щодо поштових переказів на території всієї України.

Відео дня

Євро Укрпошта володіє статутним капіталом у 5 тис. грн. і зареєстрована в Чернівцях. Власниками компанії вказані Роман Маковійчук і Олександр Тімуш.


Крім того, компанія буде займатися поштовими відправленнями в міжнародному напрямку з території країн ЄС, а також країн Близького Сходу: Ізраїль, Туреччина, Єгипет і Сирія.

Скай Логістика надає послуги прийому, обробки, перевезення та доставки поштових відправлень, виконує доручення користувачів щодо поштових переказів на території всієї України.


Скай Логістика володіє статутним капіталом у 48 тис. грн. і зареєстрована в Києві. Її засновником вказується фізособа Олексій Гринюк.


Зазначимо, що в лютому Укрпошта звернулася до Євро Укрпошти з пропозицією інформувати клієнтів про те, що остання не має відношення до державного підприємства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X