В Україні з'явилася нова авіакомпанія

23 липня 2018, 08:23

В Україні з'явилася ще одна авіакомпанія - Дрім Вінд, в її флоті вже є два літака.

Про це свідчать дані Державного реєстру цивільних повітряних суден, пише ЦТС.

Так, у реєстрі за авіакомпанією Дрім Вінд значаться два Boeing 737-300 з реєстраційними номерами UR-CRL і UR-CRМ. Перше повітряне судно було випущено у 1990 році, друге - у 1991-му. У Держреєстр вони внесені 18 липня і 27 червня відповідно.

Відео дня

Директором авіакомпанії зазначено Савостьянова Миколу Володимировича. Зазначається, що раніше людина з таким ім'ям і прізвищем очолювала службу планування та оперативного управління Міжнародного аеропорту Бориспіль. Засновниками компанії значаться Кукса Анатолій Дмитрович і Романенко Єгор Олександрович.

Нагадаємо, що минулого року в Україні з'явилася авіакомпанія SkyUp, яка в грудні 2017 року оголосила про початок чартерних польотів у квітні 2018 року. У березні SkyUp і корпорація Boeing підписали контракт на $624 млн на виробництво п'яти літаків серії Boeing 737 MAX з можливістю подальшого дозамовлення ще п'яти. 11 червня Комісія Державіаслужби задовольнила всі заявки українського лоукостера на отримання прав на польоти за 55 регулярними та чартерними маршрутами.

Показати ще новини
Радіо NV
X