Українському лоукостеру дозволили літати за 55 новими маршрутами

11 червня 2018, 09:29

Комісія Державіаслужби задовольнила всі заявки українського лоукостера SkyUp на отримання прав на польоти за 55 регулярними та чартерними маршрутами.

Про це повідомляє avianews.com.

Зокрема, за результатами засідання комісії 30 травня, новому українському авіаперевізнику нададуть права на польоти за внутрішніми регулярними маршрутами з Києва, Львова та Харкова до Одеси на необмежений період.

Відео дня

Також комісія схвалила заявки SkyUp на польоти за міжнародними регулярними маршрутами з Києва до Барселони, Ларнаки, Ріміні, Аліканте, Пальма-де-Майорки, Батумі, Бургаса, Варни, Тенеріфе, Тирани; з Харкова до Барселони, Ларнаки, Ріміні і Бургаса; зі Львова до Барселони і Ларнаки, із Запоріжжя до Барселони, а також з Одеси до Барселони, Ріміні, Ларнаки. Права будуть видані без обмеження терміну дії.


Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в низці авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

У перший рік роботи планується виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Із середини літа мають відбутися перші регулярні рейси за маршрутами Київ - Одеса та Харків - Одеса, а також будуть відкриті продажі на міжнародні рейси до Барселони та Ларнаки.


Нагадаємо, що в грудні 2017 року авіакомпанія SkyUp оголосила про початок чартерних польотів у квітні 2018 року. У березні SkyUp і корпорація Boeing підписали контракт на $624 млн на виробництво п'яти літаків серії Boeing 737 MAX з можливістю подальшого дозамовлення ще п'яти.

16 травня SkyUp отримала сертифікат експлуатанта, що дає право на виконання рейсів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X