В Україні призначили нового гендиректора Мetro

27 червня 2018, 16:30

Новим генеральним директором Метро Кеш енд Кері Україна стане Олів’є Ланґле. Колишній гендиректор Мартін Шумахер перейде на посаду в Росії.

 

Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає УНІАН.

Так, Ланґле приступить до виконання обов’язків на посаді гендиректора після оформлення всіх офіційних документів та отримання дозволу на роботу згідно з вимогами українського законодавства.

Відео дня

Шумахер призначений на посаду директора по роботі з постачальниками та клієнтами Metro Cash & Carry Росія та підпорядковуватиметься Джері Калмісу, генеральному директору Metro Cash & Carry Росія. Він буде відповідати за маркетинг, управління цільовими групами клієнтів, ланцюги постачання, ціноутворення та забезпечення якості продукції.

Ланґле має більш ніж 25-річний досвід у сфері багатоформатного рітейлу. Він розпочав свою кар'єру у французькій компанії Carrefour в якості керівника торгового відділу, де згодом займав посаду директора з продажів у Бельгії. У 2011 році він приєднався до команди REAL Туреччина на посаді генерального директора.

З 2014 року Олів'є обіймав посаду голови правління та генерального директора компанії Vindemia Group – дочірньої компанії Casino Group, що займається роздрібною торгівлею на островах Індійського океану.


Metro Group — одне з найбільших в світі об'єднання оптових та роздрібних торговельних компаній зі штаб-квартирою у Дюссельдорфі, Німеччина.

Метро Кеш енд Кері Україна вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі налічується 23 центри оптової торгівлі компанії. Обсяг продажів МЕТРО Кеш енд Кері Україна за 2016/2017 фінансовий рік склав 491 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X