В Україні оголосили перший 4G-тендер

9 листопада 2017, 11:53
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) призначила перший в Україні тендер на отримання ліцензій для впровадження зв'язку нового покоління 4G на 23 січня 2018 року

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Так, ліцензії будуть видаватися на впровадження 4G в діапазоні 2600 МГц.

Раніше комісія заявляла, що тендер буде проходити на відкритій і прозорій основі шляхом проведення торгів "з голосу". На думку НКРЗІ, це буде сприяти підтримці конкурентного середовища на ринку телекомунікаційних послуг і максимальному наповненню державного бюджету.

Відео дня

Нагадаємо, що НКРЗІ заявляла про намір в четвертому кварталі 2017 року провести конкурси на видачу ліцензій в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц для надання послуг мобільного зв'язку в стандарті 4G за стартовою ціною відповідно близько 4 млрд грн і близько 2,3 млрд грн.

Глава НКРЗІ Олександр Животовський говорив, що в ході доопрацювання документів вдалося знайти схему, яка буде гарантувати безперервність надання послуг зв'язку з трьома основними мобільними операторами, і узгодити її з Міністерством юстиції.

Оператори раніше заявляли, що умовою їх участі в конкурсі на 4G є гарантія збереження за ними частот в діапазоні 1800 МГц, від яких їм для проведення конкурсу тимчасово доведеться відмовитися.

У серпні Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G.

Показати ще новини
Радіо NV
X