Крок України в 4G. Регулятор вирішив провести перший тендер

7 листопада 2017, 11:37
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла рішення про проведення тендера на отримання ліцензій для впровадження зв'язку нового покоління 4G в діапазоні 2600 МГц

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Відповідне рішення прийнято на засіданні 7 листопада, а сам тендер буде оголошений до 10 листопада.

При цьому датою початку тендера, яка є датою визначення серед претендентів на участь у тендері вже безпосередньо його учасників, затверджено 23 січня 2018.

Відео дня

Відзначається, що тендер буде проходити на відкритій і прозорій основі шляхом проведення торгів "з голосу". На думку НКРЗІ, це буде сприяти підтримці конкурентного середовища на ринку телекомунікаційних послуг і максимальному наповненню державного бюджету.

Раніше НКРЗІ заявляла про намір в четвертому кварталі 2017 року провести конкурси на видачу ліцензій в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц для надання послуг мобільного зв'язку в стандарті 4G за стартовою ціною відповідно близько 4 млрд грн і близько 2,3 млрд грн.

Голова НКРЗІ Олександр Животовський говорив, що під час доопрацювання документів вдалося знайти схему, яка буде гарантувати безперервність надання послуг зв'язку з трьома основними мобільними операторами, що вже працюють, і узгодити її з Міністерством юстиції.

Оператори раніше заявляли, що умовою їх участі в конкурсі на 4G є гарантія збереження за ними частот у діапазоні 1800 МГц, від яких їм для проведення конкурсу тимчасово доведеться відмовитися.

У серпні Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X