В Європі протестували 5G

29 вересня 2017, 14:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Шведсько-фінський телекомунікаційний холдинг Telia Company спільно з компаніями Ericsson і Intel протестував першу в Європі публічну мережу 5G

Про це повідомили в прес-службі компанії Telia, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що мережа 5G була розгорнута в Талліннському морському порту і на борту комерційного судна і забезпечувала зв'язок між пасажирами судна і користувачами, що знаходилися в порту.

Відео дня

Також Telia почали тестувати 5G в промислових цілях - для управління будівельною технікою. У тестовій мережі Telia були задіяні базова станція 5G компанії Ericsson в поєднанні з платформою Intel 5G Mobile Trial Platform.

Запуск публічної мережі є етапом реалізації спільної "дорожньої карти Telia, Ericsson і Intel по розвитку сервісів на основі мереж п'ятого покоління. Крім того, старший віце-президент Telia Company Габріела Стіф Семан заявив, що в 2018 році плануться запуск мережі в Стокгольмі, Талліні та Гельсінкі.

Нагадаємо, в травні Південна Корея заявила про плани інвестувати в розвиток зв'язку 4G і 5G в Україні.

Також в липні стало відомо, що оператор Telecom Italia Mobile (TIM) пообіцяв уже в наступному році провести випробування мобільної мережі п'ятого покоління в національному масштабі. Так, Сан-Марино може стати першою 5G-країною.


5G (від англ. Fifth generation - п'яте покоління) - п'яте покоління мобільного зв'язку, що діє на основі стандартів телекомунікацій, наступних за існуючими стандартами 4G/IMT-Advanced.

Передбачається, що технології 5G забезпечуватимуть більш високу пропускну здатність у порівнянні з технологіями 4G, що дозволить забезпечити більшу доступність широкосмугового мобільного зв'язку.


Telia Company надає послуги зв'язку на території Швеції, Норвегії, Фінляндії, Данії, Естонії Латвії та Литви, присутній на ринках Азербайджану, Грузії, Казахстану, Молдавії, Туреччини, Узбекистану і РФ.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X