Увага до дрібниць

15 вересня 2017, 12:15
Новини компаній

Більшість із нас недооцінюють можливості страхування життя

І часто ми сприймаємо накопичувальний поліс виключно як продукт, який здатний вирішити фінансові проблеми в разі раптової смерті застрахованого або серйозних проблем з його здоров'ям. Однак в реальності клієнт отримує не тільки надійний страховий захист при мінімальній сумі внеску за договором, але і можливість вибрати програму страхування, яка буде відповідати його індивідуальним потребам.

Відео дня

Наприклад, в страховому покритті може переважати накопичувальна складова. Це зручно, коли мова йде про формування капіталу для реалізації конкретних життєвих цілей і завдань. На навчання дитини, на весілля, на купівлю житла, на пенсію. Таким же чином в полісі можна приділити більше уваги здоров'ю, додавши опції захисту від нещасних випадків, інвалідності, критичних захворювань.

Важливим елементом страхування життя є додатковий інвестиційний дохід, що щорічно нараховується страховою компанією у вигляді бонусів, які виплачуються разом з гарантованою страховою сумою. Це відчутно підвищує ефективність накопичень. Особливо при укладенні довгострокового договору на 10-15-20 і більше років. Також клієнт має право самостійно визначити валюту поліса - гривню або долари США - і таким чином застрахуватися від коливань курсу.

У підсумку, практично будь-який продукт страхування життя можна в буквальному сенсі «налаштувати» під себе, і вибрати саме ті опції, які необхідні клієнту.

Як приклад, програма «Граве Універсал» від страхової компанії «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» дає можливість ефективно накопичити капітал і по закінченню дії договору отримати гарантовану страхову суму з резервами бонусів. Наприклад, якщо поліс придбаний для жінки у віці 30 років строком на 20 років за умови, де річний страховий платіж становить 5 000 грн. по основній програмі, а також 150 грн. в рік по пакету «Нещасний випадок», то гарантована страхова сума по головному тарифу становитиме 114 416 грн., а виплата в кінці договору з урахуванням бонусів - 292 109 грн.

Програма «Граве Класик» - це, перш за все, захист життя застрахованого. При цьому, коли смерть настає від нещасного випадку, вигодонабувач (наприклад, діти страхувальника) отримає подвійну виплату разом з накопиченими бонусами. Якщо ж в результаті нещасного випадку у застрахованої настане повна інвалідність, їй виплачується гарантована страхова сума з резервами бонусів, і клієнт звільняється від необхідності вносити за договором наступні платежі. А подружня пара, наприклад, може вибрати «Граве Класик Плюс», яка має переваги стандартного поліса, але її дія поширюється на двох осіб.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

По завершенні терміну дії поліса застраховані отримують гарантовану страхову суму разом з бонусами. І через 20 років дії договору навіть при щорічному внеску в розмірі 5 000 грн. пара може розраховувати на виплату гарантованої страхової суми в розмірі 90 580 грн., а з урахуванням бонусів після закінчення терміну договору - 228 465 грн. Якщо ж один з подружжя йде з життя, вигодонабувач отримує право на гарантовану виплату разом з бонусами. Причому, неважливо, коли настала смерть, навіть на другому році дії договору - компанія все одно виплачує повну страхову суму.

Програма «Інвест План» є чудовою альтернативою банківському депозиту. Вона передбачає накопичення, призначені для значних витрат в майбутньому. За життя застрахований отримує страхову суму і бонуси, а в разі його смерті протягом терміну дії поліса виплата здійснюється на користь вигодонабувачів.

«Юніор Екстра» і «Граве Магістр» - це дві програми, які допоможуть забезпечити дитині фінансову стабільність в разі передчасного відходу з життя одного з батьків, накопичити стартовий капітал для майбутнього навчання у ВНЗ.

Як це все виглядає в цифрах, можна побачити на прикладі. Припустимо, у віці 30 років жінка вирішила придбати поліс «Юніор Екстра» для своєї п'ятирічної дитини. При терміні страхування 20 років і суми основного щорічного внеску в розмірі 5 000 гривень і річного внеску в рамках пакету «Нещасний випадок» величиною в 150 гривень тільки гарантована страхова сума по головній програмі накопичувального страхування складе 111 856 грн., А гарантована сума за програмою « нещасний випадок» - 50 000 грн.

У свою чергу, за програмою «Граве Магістр» - якщо жінка у віці 30 років вирішила придбати поліс «Граве Магістр» для своєї однорічної дитини з терміном страхування 20 років і сумою щорічного внеску 5 000 гривень, гарантована страхова сума складе 106 609 грн., прогнозована сума виплати по закінченню дії договору з урахуванням бонусів буде дорівнювати 273 423 грн.

Крім цього, страхування життя здатне надійно захистити здоров'я застрахованого і його близьких. Так, програма «Граве Медик» поєднує в собі накопичувальну складову і захист на випадок госпіталізації застрахованої особи та хірургічного втручання. Аж до складних операцій на серці, кишечнику, легенях, печінці. Як це все виглядає в цифрах, можна побачити на прикладі. Припустимо, у віці 30 років жінка вирішила придбати програму «Граве Медик». При терміні страхування 20 років і сумі щорічного внеску в 6 520 гривень тільки гарантована страхова сума без урахування бонусів становитиме 114 416 грн., сума з урахуванням бонусів буде дорівнювати 292 109 грн. У разі хірургічного втручання додаткова гарантована страхова сума 42 626 грн., а при госпіталізації (за кожну добу перебування в медичному закладі) - 200 грн.

Інший продукт - «Граве Підтримка» - гарантує виплату в разі настання одного з 20 критичних захворювань (раку, інсульту, паралічу, інфаркту міокарда, розсіяного склерозу і т.д.). При діагностуванні одного з цих захворювань застрахована особа отримує повну гарантовану страхову суму разом з накопиченими резервами бонусів. Крім того, поліс передбачає захист дітей застрахованого клієнта у віці від 3 до 16 років: у разі діагностування у дитини однієї з 12 важких хвороб, компанія здійснить виплату в розмірі 25% гарантованої договором суми.

Таким чином, якщо укласти договір на 20 років і вносити щорічно 5 000 грн., гарантована страхова сума складе близько 90 тис. грн. Саме таким буде розмір виплати при діагностуванні важкого захворювання або смерті, навіть якщо страховий випадок стався на 2-му році дії договору. Якщо ж протягом дії договору не здійснювалася виплата по страховому випадку, то по завершенню терміну дії поліса клієнт може розраховувати на суму виплати понад 228 тис. грн.

Також покупка накопичувального полісу допоможе забезпечити гідну старість. Наприклад, програма «Пенсійний опціон» - це, по суті, альтернатива державній пенсії. Здійснюючи накопичення протягом 15-20 років, страхувальник створює власний пенсійний фонд. При цьому, вийшовши на пенсію, застрахована особа самостійно вирішує, як отримувати виплати: щомісячно, щоквартально, раз на півріччя або рік. Крім того, до полісу може бути доданий захист капіталу або опціон з правом успадкування. Це дозволить зберегти звичний рівень життя після закінчення трудової діяльності.

Наприклад, оформивши програму пенсійного опціону для 40-річного чоловіка терміном на 20 років з щорічним платежем в 6 000 грн. - виплата страхової суми по закінченню дії договору разом з додатковим інвестиційним доходом складе 365 812 грн. При бажанні, цю виплату можна буде отримувати у вигляді довічної пенсії з щорічною виплатою 21 171 грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X