Уряд почав шукати членів наглядової ради АМПУ

11 жовтня 2018, 11:20

Кабінет міністрів оголосив конкурс на відбір незалежних членів наглядової ради Адміністрації морпортів України.

Відповідне оголошення розміщується на сайті уряду.

Заявки кандидатів приймаються з 10:00 11 жовтня до 18:00 9 листопада 2018 року в електронному та паперовому вигляді. Формування списку учасників, допущених до попереднього відбору, відбудеться 14 листопада 2018 року.

Відео дня

Претендент на посаду повинен мати не менш ніж 10 років стажу на керівних посадах у таких сферах, як управління великими підприємствами і корпораціями, розвиток бізнесу; стратегічне управління та розвиток бізнесу з питань функціонування та розвитку портової інфраструктури; забезпечення безпеки мореплавання; управління ризиками, фінанси і аудит, інвестиційна діяльність; міжнародні відносини, право.

Крім цього охочі обійняти посаду члена наглядової ради АМПУ повинні продемонструвати базові знання законодавчих актів, що регулюють питання функціонування та розвитку портової інфраструктури, забезпечення безпеки мореплавання.

Крім того, він не повинен бути засновником, акціонером, керівником, членом наглядової ради, працівником або представником особи, щодо якої Україною застосовані персональні, спеціальні економічні чи інші обмежувальні заходи, а також не мати значних ділових відносин з такими особами.

Кандидат на посаду має взяти на себе зобов'язання приділяти виконанню обов'язків члена наглядової ради не менш ніж 30 робочих днів на рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X