Укрзалізниці заблокували придбання нових ескалаторів

22 червня 2018, 10:34

Заміна ескалаторів на Центральному вокзалі в Києві відкладається на невизначений час через оскарження тендеру Інструментальним заводом, що входить до складу Крюківського вагонобудівного заводу. Антимонопольний комітет України (АМКУ) визнав цей тендер недійсним.

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"Скаргою до Антимонопольного комітету України цей суб’єкт господарювання заблокував відкриті торги на закупівлю та встановлення двох ескалаторів для Центрального залізничного вокзалу. Укрзалізниця вважає всі зауваження до тендерної документації вітчизняного монополіста в цьому сегменті безпідставними й уже готує оскарження цього рішення в АМКУ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

На думку фахівців Укрзалізниці, Крюківський вагонзавод заблокував тендер з метою лобіювати свої інтереси, а також заради підвищення ціни на обладнання, що закуповується.

В Укрзалізниці повідомили про плани отримати нові підйомники в третьому кварталі поточного року, але через блокування Інструментальним заводом торгів терміни доставки і монтажу нових ескалаторів можуть бути суттєво зміщені.

У відкритих торги в системі Prozorro, крім Інструментального заводу, також беруть участь компанії Київенергопроект і Шиндлер.

21 червня 2018 року АМКУ, розглянувши скаргу Інструментального заводу, зобов'язав філія Укрзалізниці визнати недійсними відкриті торги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X