Україна готова до зими - Укренерго

12 вересня 2017, 09:54
Енергосистема державної компанії Укренерго технічно готова до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років

Про це повідомив глава компанії Всеволод Ковальчук на Facebook-сторінці Укренерго.

"Всі заходи виконані в повній мірі. Ремонтна кампанія завершена не на всіх теплових блоках, але вони йдуть за графіком. Ніяких проблем з технічної точки зору в енергосистемі по обладнанню, як у магістральних мережах, так і по генерації, - не очікується. Однак уже другий рік поспіль спостерігається проблема дефіциту вугілля. На жаль, ми в цьому році знаходимося в такій же ситуації, як рік тому. Коли у нас спостерігаються критично низькі запаси вугілля на початку сезону. Але так, як це вже третій рік поспіль, то ми не очікуємо особливих проблем", - розповів Ковальчук.

Відео дня

За його словами, проблем з проходженням осінньо-зимового періоду не очікується за умови виконання графіків накопичення на складах ТЕС вугілля антрацитної групи.

Нагадаємо, з початку сезону закачування запаси газу в українських газових сховищах збільшено на 88,8% до 15,3 млрд куб. м.

Згідно із затвердженим Кабінетом Міністрів планом заходів з підготовки об'єктів паливно-енергетичного комплексу до проходження наступного осінньо-зимового періоду, Україна до 1 листопада планує накопичити 17 млрд куб. м газу в ПСГ.

Зазначимо, що опалювальний сезон 2016/2017 в країні почався в середині жовтня з запасами 14,7 млрд куб. м. Найнижчий рівень запасів в опалювальному сезоні 2016/2017 років був зафіксований 22 березня - 8,1 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X