Uber збільшив збитки до $1 млрд

15 листопада 2018, 10:44

Сервіс за замовленням таксі Uber Technologies Inc. збільшив збиток і скоротив темпи зростання виручки у третьому кварталі 2018 року порівняно з попереднім кварталом.

Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Чистий збиток зріс до $1 млрд порівняно з $891 млн, тоді як виручка збільшилася на 38%, до $2,9 млрд, проти підйому на 63% трьома місяцями раніше.

Відео дня

Зазначається, що Uber розраховує провести первинне розміщення акцій у 2019 році, щоб поправити своє фінансове становище. За оцінками деяких експертів, оцінка вартості компанії може становити до $120 млрд - це більше, ніж капіталізація "великої трійки" американських автовиробників (General Motors, Ford і Fiat Chrysler) разом узятих.

Компанія вважає, що вихід на прибутковий рівень відбудеться не раніше, ніж через три роки.

У минулому кварталі сервіс з доставки їжі Uber Eats доставив замовлення на загальну суму $2,1 млрд, продемонструвавши зростання більш ніж удвічі в річному вираженні.

Сукупний обсяг замовлень Uber в липні-вересні збільшився на 34%, до $12,7 млрд. У другому кварталі зростання становило 41%.


Uber працює у понад 600 містах понад 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X