Uber планує залучити близько $10 млрд в ході IPO - Reuters

10 квітня 2019, 09:09

В ході первинного розміщення акцій (IPO) компанія Uber намір залучити близько $10 млрд, повідомило 9 квітня агентство Reuters з посиланням на джерела.

За їхньою інформацією, компанія може оприлюднити проспект IPO в четвер, 11 квітня.

Первинне розміщення Uber буде одним з найбільших в історії серед технологічних компаній і найбільшим з часів виходу на IPO китайського гіганта електронної комерції Alibaba в 2014 році.

Відео дня

Uber очікує вийти на рівень капіталізації приблизно в $90-100 млрд. Погіршення очікувань пов'язано з падінням акцій головного конкурента компанії - сервісу Lyft - відразу після IPO, яке було проведено в кінці березня. Інвестиційні банкіри раніше говорили, що Uber може бути оцінений в $120 млрд в ході первинного розміщення.

Співрозмовник Reuters розповів, що частина акцій, які будуть продані, належать її інвесторам. Агентство пише, що Uber почне роуд-шоу 29 квітня. Акції почнуть торгуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі на початку травня.

За підсумками останнього раунду фінансування вартість Uber оцінювалася в $76 млрд.

Раніше повідомлялося, що група інвесторів на чолі з японськими корпораціями SoftBank Group і Toyota Motor ведуть переговори про те, щоб інвестувати $1 млрд в підрозділ Uber, який займається розробкою безпілотних автомобілів. Інвестиція могла б підвищити вартість Uber.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X