Найбільший український виробник курятини прокоментував санкції Росії

1 листопада 2018, 11:35

Санкції, введені постановою урядом РФ щодо агрохолдингу Миронівський хлібопродукт (МХП) не позначаться на діяльності компанії.

Про це повідомили в прес-службі компанії агентству Інтерфакс-Україна.

"Ми не постачаємо свою продукцію в РФ і нічого не купуємо. Рішення про введення санкцій ніяк не відіб'ється на діяльності нашої компанії", - повідомили в МХП.

Відео дня

Відзначимо, що Президент Росії Володимир Путін 22 жовтня підписав указ про спеціальні економічні заходи, які будуть прийняті у відповідь на українські санкції проти РФ.

Нагадаємо, що 2 травня 2018 року РНБО підтримав рішення про введення нових санкцій проти Росії.

Санкції введені на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

Також запроваджено санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресіі проти України, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, якому належить близько 65% акцій компанії. Решта 35% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Чистий прибуток МХП в 2017 році зріс в 3,3 рази - до $230 млн в порівнянні з 2016 роком. Його виручка за минулий рік збільшилася на 13,4% - до майже $1,3 млрд.

За перше півріччя 2018 року чистий прибуток МХП скоротилася в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року на 10% - до $190 млн, виручка зросла на 16% - до $694 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X