Турецький лоукостер підтвердив плани щодо створення "дочки" в Україні

14 листопада 2017, 11:45
Турецька бюджетна авіакомпанія Pegasus Airlines розглядає можливість створення дочірньої компанії в Україні

Про це заявив директор Pegasus Airlines з продажу та розвитку мережі Емре Пекесен, передає Forbes.

Як зазначається, керівництво авіакомпанії вже провело переговори з Міністром інфраструктури України про можливе створення спільного підприємства, більшою часткою якого будуть володіти українські інвестори. "Дочка" Pegasus буде працювати з української ліцензією.

Відео дня

"Україна дійсно є недостатньо обслуговуваним ринком. Тільки один перевізник дуже активний, це МАУ [Міжнародні авіалінії України]... Це величезна країна, з величезним населенням, і вона знаходиться у середині [регіону зі] зростанням ВВП. Так що це цікава країна. зараз ми просто спостерігаємо. Але це не означає, що ми обов'язково відкриємо нову базу", - сказав Пекесен.

За його словами, у разі запуску української "дочки" вона буде виконувати і внутрішні, і міжнародні рейси.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що один з турецьких авіаперевізників може відкрити в Україні дочірню компанію і має намір запустити в Україні внутрішні рейси. При цьому міністр не уточнив, про яку компанію йде мова.

Пізніше заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань заявляв, що Pegasus Airlines подала заявку до Державіаслужби для реєстрації в якості української авіакомпанії.

Втім, Мінінфраструктури спростувало цю інформацію. Це заступник міністра пояснив тим, що питання Pegasus є чутливим, враховуючи переговори і комерційну таємницю.


Pegasus Airlines здійснює рейси в Україну. Лоукостер літає зі Стамбула до Львова, Запоріжжя, Харків і з Анкари до Києва і Одеси.

Показати ще новини
Радіо НВ
X