Турецька авіакомпанія хоче відкрити в Україні "дочку"

1 лютого 2017, 08:26
Один із турецьких авіаперевізників може відкрити в Україні дочірню компанію і має намір запустити в Україні внутрішні рейси

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з представниками бізнесу в Європейській бізнес асоціації, пише ЦТС.

"Зараз ми працюємо з турецькою авіакомпанією, яка хоче відкрити своє представництво в Україні, відкрити свою "дочку" для регіональних перевезень в Україні", - заявив міністр.

Відео дня

При цьому назву авіакомпанії міністр не уточнив.

Раніше в інтерв'ю виданню Forbes, Омелян заявляв про переговори з авіаперевізником, який може завести в Україну 5-7 літаків. "У лютому у мене будуть переговори з одним з потенційних зовнішніх інвесторів, який теоретично готовий створити в Україні компанію з парком з 5-7 літаків, щоб почати регулярне внутрішнє сполучення", - говорив міністр.

Нагадаємо, що зараз в Туреччині налічується більше 10 авіакомпаній. В Україну літає 4 із них: Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Onur Air і Atlasglobal. Остання в 2014 році створила українську "дочку" - Atlasjet Україна, згодом перейменовану на AtlasGlobal Ukraine. Влітку 2015 року авіакомпанія виконала пробний рейс з Києва до Львова. Потім у AtlasGlobal Ukraine виникли проблеми з отриманням дозволів на нові частоти і напрямки. Внаслідок цього перевізник зосередився на виконанні регулярних та чартерних рейсів з України (Харків, Львів, Запоріжжя) в Туреччину.

Показати ще новини
Радіо НВ
X