Компаніям, що потрапили під санкції в Україні, зняли частину обмежень

4 липня 2018, 08:47

Національний банк України (НБУ) дозволив особам, до яких застосовано санкції Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про "запобігання виведення капіталу за межі України", виконувати свої зобов'язання перед українськими контрагентами, а також здійснювати платежі в бюджет, виплату заробітної плати тощо.

Відповідне рішення затверджено постановою правління НБУ №73 від 3 липня і набуває чинності з 4 липня, передає прес-служба регулятора.

Нацбанк також привів свої вимоги у відповідність з рішенням РНБО Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), введеного в дію указом президента від 21 червня.

Відео дня

Зокрема, НБУ продовжив механізм реалізації застосованих РНБО санкцій банками, небанківськими установами, національним оператором поштового зв’язку, платіжними організаціями.

Нагадаємо, що 21 червня Рада національної безпеки і оборони України розширила список санкцій. У нього внесли ще 30 юридичних та 14 фізичних осіб. Наразі в українському списку санкцій 1762 фізичних і 786 юридичних осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X