Світові ціни на нафту різко потягнуло вгору

17 листопада 2017, 14:26
Вартість нафти еталонних марок перейшла до зростання в ході торгів у п'ятницю, 17 листопада, компенсуючи падіння з початку тижня на заявах Саудівської Аравії про готовність підтримати продовження угоди про обмеження нафтовидобутку

Так, вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:32 за Києвом зросла на $0,65 (1,06%) - до $62,01 за барель, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зросла до цього часу на $0,81 (1,53%) - до $55,97 за барель.

Відео дня

Міністр нафти Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх заявив, що ОПЕК варто оголосити про продовження обмежень на видобуток нафти на засіданні, яке відбудеться у Відні 30 листопада.

Раніше перспектива такої заяви представлялася трейдерам практично стовідсотковою, що викликало зростання котирувань нафти до максимуму за два роки, проте потім на ринку стали з'являтися чутки, що Росія все ще думає над доцільністю продовження угоди.

"Міністр чітко дав зрозуміти, що він працює над угодою і хоче укласти її в кінці листопада, - каже аналітик UBS Group Джованні Стауново. - Головними негативними факторами цього тижня були статдані з США і невизначеність щодо позиції Росії. Крім того, багато позитивних новини вже враховані в котируваннях, і нафті досить складно знайти в собі сили до подальшого зростання".

Нагадаємо, що видобуток нафти в США минулого тижня зріс на 25 тис. барелів, до 9,7 млн барелів, а запаси нафти підвищилися на 1,9 млн барелів.

Показати ще новини
Радіо NV
X