Світові ціни на нафту різко обвалилися

31 травня 2017, 15:48
Ціни на нафту посилили падіння на торгах у середу, 31 травня, підтверджуючи побоювання інвесторів, що вживаються ОПЕК+ заходів щодо скорочення видобутку і настання сезону активного водіння в США не зможуть значною мірою посприяти зниженню запасів палива на глобальному ринку, передає Інтерфакс-Україна

Так, вартість липневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:55 за Києвом опустилася на $1,44 (2,78%) - до $50,4 за барель.

Відео дня

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $1,14 (2,3%) - до $48,52 за барель.

Котирування WTI близько $50 за барель плюс-мінус долар стають "новою нормою", оскільки залишається "занадто багато нафти і занадто мало попиту", зазначає економіст National Australia Bank Фін Зибель. "Ми можемо побачити короткочасні стрибки цін, але сезонний фактор не змінить загальної картини гри", - цитує експерта MarketWatch.

Той факт, що WTI торгується нижче $50 за барель, дозволяє припустити, що ринок не впевнений у достатності заходів ОПЕК+, покликаних повернути нафтовий ринок до збалансованого стану, зазначає економіст OCBC Барнабас Ган.

Увага ринку направлена на щотижневий звіт міністерства енергетики США про запаси нафти, бензину та дистилятів у країні, який буде опубліковано в четвер, оскільки понеділок був вихідним днем.

Показати ще новини
Радіо NV
X