Суд встав на захист Укрнафти

7 вересня 2016, 14:55
Окружний адміністративний суд Києва заборонив Державній службі геології та надр України припиняти дії спеціальних дозволів Укрнафти через наявність в неї податкового боргу з рентної плати

Про це стало відомо з судової ухвали від 31 серпня 2016 року.

Рішення було прийнято у рамках позову Укрнафти до Держгеонадр щодо призупинення дії спецдозволів на видобуток вуглеводнів на Харківцівському, Глинсько-Розбишівському та Рудівсько-Червонозаводському родовищах у Полтавській області.

Відео дня

Крім того, суд зупинив дію самого оспорюваного наказу.

"Суд погоджується з доводами позивача, що зупинення робіт по видобутку корисних копалин на Харківцівському, Глинсько-Розбишівському та Рудівсько-Червонозаводському родовищах може призвести до різкого зменшення доходу, а також до неможливості сплати податків та інших обов’язкових платежів до державного бюджету, втрат видобутку вуглеводнів. Виникає ризик неможливості відновити видобуток на таких родовищах в разі їх зупинки", – йдеться в документі.

Нагадаємо, що Державна служба геології та надр України припинила дії 14 спецдозволів на видобуток на родовищах Івано-Франківської та Львівської областей. Також повідомлялося, що Держгеонадр відстрочила зупинку дії трьох дозволів Укрнафти на використання родовищ вуглеводнів в Полтавській області.

Показати ще новини
Радіо NV
X