В Укрнафти забрали одразу 14 ліцензій на видобуток нафти

31 серпня 2016, 11:45
Державна служба геології та надр України призупинила дії 14 спецдозволів на видобуток в родовищах Івано-Франківської та Львівської областей

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Згідно з наказом Держгеослужби №253, роботи на цих родовищах можуть бути припинені вже у вересні. Основними причинами є непогашена заборгованість Укрнафти зі сплати ренти.

Відео дня

"Укрнафта" вважає за необхідне заявити про можливі негативні наслідки і упевнитися в наявності заходів щодо запобігання аварійним ситуаціям ", - йдеться в повідомленні.

За розрахунками компанії, призупинення дій спецдозволів призведе до зниження видобутку вуглеводнів на 285 тис. тонн нафти з конденсатом і 135 млн кубометрів газу на рік, а також до втрати роботи 1800 співробітників компанії.

Нагадаємо, раніше міноритарні акціонери Укрнафти, підконтрольні структурам Коломойського, які володіють понад 40% акцій компанії, 22 липня 2015 року подали позов на Україну до Стокгольмського арбітражу по газовим питанням та до британського суду. Останній стосується прав акціонерів. Сума судових претензій групи Коломойського до України – $5 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X