СЕТАМ продав через Blockchain майна на 2 млрд грн

5 жовтня 2018, 14:31

За рік функціонування OpenMarket (ДП СЕТАМ Міністерства юстиції України) здійснив 11,3 тис. торгів на понад 2 млрд грн.

Про це повідомили в прес-службі держпідриємства.

Також зазначається, що за цей час середнє підвищення ціни від стартової по проданим лотам збільшилося з 12% до 18%.

"Щодо розширення функціоналу в нашій системі, то ми плануємо додати можливість запису в blockchain і подальшої перевірки користувачем статусів його заявки на участь в торгах", – зазначив генеральний директор OpenMarket Віктор Вишньов.

Відео дня

Нагадаємо, що 6 вересня 2017 року, в Україні презентували перший електронний аукціон – OpenMarket, який почав використовувати інноваційну криптографічну технологію захисту Blockchain.

Blockchain у систему електронних торгів арештованим майном було впроваджено спільно з Державним агентством з електронного урядування, міжнародною компанією BitFury та Фондом Східна Європа за підтримки Міністерства юстиції України.

"Також ми нещодавно відкрили сервіс з продажу прав на землю OpenMarketLand. Це перший аукціон з продажу землі на блокчейні у світі", - додав Вишньов.


Blockchain є сучасною технологією розподільних даних, ідея якої полягає у функціонуванні без централізованого керівництва. Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції. Захист та збереження даних здійснюється за допомогою потужних криптографічних алгоритмів.

OpenMarket (ДП СЕТАМ Міністерства юстиції України) - це простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X