Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Санкції проти LinkedIn вдарили по Газпрому

18 квітня, 14:09
1056
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Після блокування соцмережі в Росії, компанії важко знайти хороших фахівців

Заборона Роскомнадзором соціальної мережі LinkedIn ускладнила російському монополісту Газпром пошук кваліфікованих фахівців світового класу, скоротивши джерела пошуку кандидатів.

Про це повідомило джерело в компанії, передає Интерфакс.

Також ускладнює ситуацію скорочення кількості кадрових агентств, що залучаються для закриття складних вакансій.

Так, підрозділ по трейдингу газу у Санкт-Петербурзі за рік з моменту початку свого формування змогло укомплектувати штат (близько 30 осіб) приблизно на одну десяту частину.

При роботі над цими вакансіями кадровики Газпрому зіткнулися також з невідповідністю зарплатних очікувань кандидатів з Європи фінансовими лімітами, встановленими в компанії, а також дефіцитом російськомовних кандидатів на ринку праці в Росії і Європі, зазначає джерело.


LinkedIn - соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів. Наразі у соцмережі зареєстровано більш ніж 400 млн користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.


Нагадаємо, що соцмережа LinkedIn була заблокована в Росії ще в 2016 році, оскільки Роскомнадзор не отримав від компанії інформацію про локалізацію соцмережею персональних даних росіян на території РФ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися