Санкції проти LinkedIn вдарили по Газпрому

18 квітня 2018, 14:09

Заборона Роскомнадзором соціальної мережі LinkedIn ускладнила російському монополісту Газпром пошук кваліфікованих фахівців світового класу, скоротивши джерела пошуку кандидатів.

Про це повідомило джерело в компанії, передає Интерфакс.

Також ускладнює ситуацію скорочення кількості кадрових агентств, що залучаються для закриття складних вакансій.

Відео дня

Так, підрозділ по трейдингу газу у Санкт-Петербурзі за рік з моменту початку свого формування змогло укомплектувати штат (близько 30 осіб) приблизно на одну десяту частину.

При роботі над цими вакансіями кадровики Газпрому зіткнулися також з невідповідністю зарплатних очікувань кандидатів з Європи фінансовими лімітами, встановленими в компанії, а також дефіцитом російськомовних кандидатів на ринку праці в Росії і Європі, зазначає джерело.


LinkedIn - соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів. Наразі у соцмережі зареєстровано більш ніж 400 млн користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.


Нагадаємо, що соцмережа LinkedIn була заблокована в Росії ще в 2016 році, оскільки Роскомнадзор не отримав від компанії інформацію про локалізацію соцмережею персональних даних росіян на території РФ.

Показати ще новини
Радіо NV
X