«Створені один для одного». Salesforce купить месенджер Slack за $27,7 млрд

2 грудня 2020, 09:48

Американська компанія Salesforce Inc., постачальник хмарних корпоративних рішень для взаємодії з клієнтами, купить корпоративний месенджер Slack.

Про це йдеться в прес-релізі Salesforce.

1 грудня компанії уклали угоду. За її умовами, акціонери Slack отримають за кожну акцію по 26,79 доларів готівкою і по 0,0776 звичайної акції Salesforce. Таким чином, компанія Slack буде придбана приблизно за $27,7 млрд. Для цього Salesforce візьме кредит на $10 млрд.

Відео дня

Глава Salesforce Марк Беніофф заявив, що компанії «створені одне для одного».

«Разом Salesforce і Slack сформують майбутнє корпоративного програмного забезпечення і трансформують те, як люди працюють, в повністю цифровому світі, де можна працювати з будь-якого місця», - додав Беніофф.

Глава Slack Стюарт Баттерфілд зазначив, що «це найбільш стратегічна комбінація в історії програмного забезпечення, і мені не терпиться почати роботу».

Ринкова вартість Slack становить $25 млрд. Якщо Salesforce купить компанію, це буде її найбільшим придбанням. Минулого тижня на тлі появи інформації про можливу угоду акції Slack подорожчали майже на 40%.

Salesforce є розробником платформи для виконання компаніями завдань з продажу, обслуговування, маркетингу, аналізу та зв'язків з клієнтами. Компанія була заснована 21 рік тому. Пост генерального директора займає Марк Беніофф, співзасновник компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X