Власник Агроінвестгрупп і його син оголошені в розшук

8 квітня 2019, 14:45

Національна поліція України оголосила в розшук власника холдингу Агроінвестгрупп Миколи Кучеренка і його сина Віталія, свідчать дані на сайті розшуку Міністерства внутрішніх справ.

Зазначено, що суд дозволив затримати їх з метою приводу. Їх підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Згідно з даними МВС, Микола і Віталій Кучеренко ховаються з 31 січня 2019 року.

Відео дня

Компанія Агроінвестгрупп була заснована в 2008 році. Вона обробляє понад 30 тис. га земель в Одеській області. Власником холдингу є Микола Кучеренко, директором - Андрій Федянін.

Аграрний фонду 1 лютого ініціював досудове розслідування про можливе розкрадання зерна вартістю 200 млн грн. Співробітників фонду 1 лютого не допустили на шість елеваторів Агроінвестгрупп, з якою ПАТ має договір на зберігання пшениці, кукурудзи і соняшнику, а керівництво компанії не виходило на зв'язок. За попередніми підрахунками, втрати контрагентів від дій Агроінвестгрупп становлять $120-200 млн. Як пише Інтерфакс-Україна, позови проти Агроінвестгрупп подав ряд аграрних компаній, зокрема, міжнародні трейдери Soufflet, Bunge, Quadra Commodities, а також Дельта Вілмар, Греін Експорт, банки ТАСкомбанк і Райфайзен Банк Аваль.

Показати ще новини
Радіо NV
X