Rothschild виграв тендер Нафтогазу

13 жовтня 2017, 17:24
Rothschild SpA (Мілан, Італія) виграв тендер Нафтогазу України на надання інвестиційно-банківських послуг під час відділення діяльності з транспортування газу (анбандлінг) і залучення партнера до управління газотранспортною системою (ГТС) України

Про це йдеться в протоколі розкриття у системі ProZorro, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, Rothschild готовий надати відповідні послуги за 98 млн грн. В аукціоні 12 жовтня також взяла участь французька Lazard Frères, а TNN LTD (Велика Британія) не була допущена до аукціону.

Відео дня

Раніше Нафтогаз погодив проведення внутрішньої реорганізації Укртрансгазу з метою створення в його структурі філії Оператор ГТС України.

Нагадаємо, що на початку квітня 2017 року Нафтогаз України, Укртрансгаз, Snam (Італія) і Eustream (Словаччина) підписали меморандум про взаєморозуміння у спільній оцінці можливостей співпраці у використанні і розвитку ГТС України.

На думку глави Нафтогазу Андрія Коболєва, Україна повинна вийти з конкретною пропозицією щодо залучення європейського партнера до управління своєю газотранспортною системою (ГТС) уже на початку 2018 року.

Пропускна здатність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, в тому числі в країни Європи - 142,5 млрд куб. м, Молдову - 3,5 млрд куб. м.


Нафтогаз України об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X