Нафтогаз заявив про початок відділення оператора ГТС

3 жовтня 2017, 13:12
Компанія Нафтогаз України, якій належить 100% акцій компанії Укртрансгаз, погодила проведення внутрішньої реорганізації Укртрансгазу з метою створення в його структурі філії Оператор ГТС України

Про це повідомили в прес-службі Нафтогазу.

"29 вересня компанії Нафтогаз України, якій належить 100% акцій Укртрансгаз, погодила проведення внутрішньої реорганізації Укртрансгазу з метою створення в його структурі філії Оператор ГТС України, - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також в компанії додали, що реорганізація є практичним кроком до виділення функції оператора ГТС, що передбачено постановою КМУ від 01.07.2016 №496.

У Нафтогазі припускають, що проведення внутрішньої реорганізації перед юридичним відділенням оператора забезпечить безперебійне транспортування газу споживачам в Україні та ЄС в процесі анбандлінга.

Відзначається, що після повного юридичного відділення від Нафтогазу цей підрозділ зможе пройти сертифікацію оператора ГТС відповідно до вимог ЄС.


100% Укртрансгазу належить Нафтогазу України. Компанія експлуатує систему магістральних газопроводів и 12 підземних сховище газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо NV
X