Капіталізація Reddit подвоїлася і досягла $6 млрд

9 лютого 2021, 11:19

Платформа Reddit залучила понад $250 млн доларів в інвестиційному раунді Е від існуючих і нових інвесторів, повідомляється в її блозі.

«Ми вирішили, що зараз підходяща можливість для стратегічних інвестицій, включаючи відео, рекламу, споживчі товари і вихід на міжнародні ринки», - відзначили в Reddit.

У компанії додали, що готові подвоїти кількість співробітників в цьому році.

Відео дня

Газета Wall Street Journal відзначає, що капіталізація Reddit зросла до $6 млрд після нового раунду фінансування, який очолила венчурна компанія Vy Capital.

Після попереднього раунду фінансування, в лютому 2019 року, вартість Reddit оцінювалася в $3 млрд. Серед інвесторів компанії - венчурний фонд Andreessen Horowitz і китайська інвесткомпанія Tencent Holdings.

«Зараз на ринку хороша ситуація для залучення коштів, дуже високі оцінки. Ніколи не завадить залучити гроші, коли є можливість зробити це, а у Reddit був вдалий рік», - сказав в інтерв'ю WSJ виконавчий директор Reddit Стів Хаффман.

Наприклад, доходи компанії від реклами в останньому кварталі 2020 року зросли на 90% в порівнянні з роком раніше.

Reddit провів черговий раунд фінансування після того, як індивідуальні інвестори об'єдналися на цій платформі і спровокували стрімке зростання акцій мережі магазинів відеоігор GameStop, мережі кінотеатрів AMC і ряду інших компаній. Хедж-фонди, які ставили на падіння акцій цих компаній, зазнали великих збитків. Найвідоміші з них - Melvin Capital Management і Citron Research. Деякі учасники ринку висловлюють припущення про можливу причетність до зростання акцій професійних інвесторів.

Показати ще новини
Радіо NV
X