Facebook заблокував майже 160-тисячну групу роздрібних інвесторів на тлі скандалу з акціями GameStop

29 січня 2021, 15:52

Facebook заблокував велику спільноту роздрібних інвесторів Robinhood Stock Traders нібито через «сексуальну експлуатацію повнолітніх». Деякі учасники групи заробили десятки тисяч доларів на недавніх угодах з акціями GameStop.

Соцмережа Facebook заблокувала майже 160-тисячну групу Robinhood Stock Traders, присвячену торгівлі акціями, через скандал з GameStop. Про це пише Reuters.

Засновник спільноти назвав його блокування реакцією на різке зростання популярності акцій мережі магазинів відеоігор GameStop і інших компаній на цьому тижні, вирваний напливом роздрібних інвесторів.

Відео дня

Зокрема, учасники форуму Wall Street Bets на Reddit вирішили вийти на «війну» з хедж-фондами, які занижували акції GameStop. «Інвестори з Reddit» зробили акції GameStop самими торгуються на один день - 26 січня. Також інвестори любителі скуповували акції через додаток Robinhood, який 28 січня відключило інвесторам можливість скуповувати акції GameStop.

Як пише Reuters, формальною причиною видалення групи стало порушення політики соцмережі через «сексуальну експлуатацію дорослих».

За його словами, засновника спільноти Robinhood Stock Traders, деякі учасники групи змогли заробити десятки тисяч доларів на недавніх угодах з акціями GameStop. Також він підкреслив, що ніколи не бачив контенту для дорослих у віддаленій Facebook групі.

«Нас відключили першими, бо ми знаходимося на Facebook, а не на такій безкоштовній платформі, як Reddit», - зазначив засновник групи Аллен Тран.

Представниця Facebook Крістен Мореа в свою чергу заявила, що група була видалена через «порушення стандартів спільноти», не пов'язаних з божевіллям на фондовому ринку. Уточнити деталі ситуації вона відмовилася.

Раніше повідомлялося, що роздрібні інвестори подали колективний позов до сервісу Robinhood, який обмежив їм доступ до акцій мережі ігрових магазинів GameStop і ряду інших компаній. Сума позовних вимог перевищує $5 млн.

GameStop — американська роздрібна мережа з продажу ігрових приставок, комп’ютерних ігор та ігрових аксесуарів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X