Співробітників великої японської компанії можуть зобов'язати вчити програмування

21 березня 2019, 11:42

Хіросі Мікітані, засновник і керівник найбільшої в Японії і третьої за величиною в світі e-commerce-компанії Rakuten, має намір зобов'язати співробітників вивчати комп'ютерне програмування. Про це він повідомив в інтерв'ю Bloomberg.

Агентство нагадує, що менше 10 років тому Мікітані здивував підлеглих, зобов'язавши вивчити англійську мову. Всього в компанії працює більше 17 тис. людей. Мікітані хоче, щоб вони вміли програмувати на базовому рівні.

Відео дня

"Якщо ви працюєте в Toyota, наприклад, ви знаєте, як працює автомобіль, базову структуру двигуна, підвіски і так далі. Отже, якщо ви працюєте в компанії, що надає ІТ-послуги, вам необхідно мати базові знання про те, з чого складається комп'ютер", - зазначив він.

З 2018 року програмування є основною частиною програми навчання нових співробітників. Близько 260 осіб, яких взяли на нетехнічні посади, проходять шестимісячний курс по Java і отримують базові навички побудови мережевої архітектури.

Згідно з оцінками Світового економічного форуму, до 2022 року більшості співробітників в світі будуть потрібні навички програмування. При цьому лише у небагатьох є плани зробити його вивчення обов'язковим.

Раніше НВ назвав вісім найбільш значущих персон в інформаційних технологіях, які пішли з життя.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X