Північний потік-2 в Данії планують добудувати до кінця квітня

8 лютого 2021, 20:17

Будівництво двох ниток газопроводу Північний потік-2 у водах Данії планується закінчити до кінця квітня 2021 року. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Данське морське управління.

Роботи ведуть баржа Фортуна, будівельне судно Балтійський дослідник і судно Мурман.

Компанії Nord Stream 2 AG потрібно прокласти ще близько 120 км газопроводу у водах Данії і 30 км в німецьких водах, після чого трубопровід досягне берега в німецькому Лубміні, біля Грайфсвальда.

Відео дня

6 лютого Росія відновила прокладку труб Північного потоку-2 в Данії через 413 днів після його зупинки через санкції США.

У грудні 2020 року трубоукладач завершив будівництво відрізка газопроводу довжиною 2,6 км в німецьких водах.

З грудня 2019 року діють санкції США щодо іноземних операторів трубоукладачів Північного потоку-2, через які швейцарсько-нідерландська компанія Allseas припинила підводне укладання труб.

У грудні 2020-го Росія поновила будівництво Північного потоку-2. У відповідь США внесли до списку санкцій судно-трубоукладач Фортуна.

З 1 січня 2021 року набули чинності нові обмеження, передбачені оборонним бюджетом США на цей рік. Вони стосуються компаній, які будуть сертифікувати добудову Північного потоку-2.

За останній місяць від участі в будівництві Північного потоку-2 відмовилися три європейські компанії, зокрема швейцарська Zurich Insurance.

Північний потік-2 - газопровід з Росії до Німеччини через Балтійське море, який прокладають в обхід України.

Показати ще новини
Радіо NV
X